hc2

Firma Rotronic AG, lider w pomiarach wilgotności względnej powietrza, posiada w swojej ofercie urządzenia do kontroli wilgotności, temperatury, aktywności wody, stężenia dwutlenku węgla (CO2), ciśnienia, temperatury punktu rosy w tym między innymi: sondy wilgotności i temperatury, przetworniki CO2, mierniki ręczne wilgotności i temperatury, przetworniki wilgotności i temperatury, przetworniki różnicy ciśnień, rejestratory wilgotności i temperatury, przetworniki ciśnienia, sondy temperatury punktu rosy, urządzenia do pomiarów meteorologicznych, sprzęt do pomiaru aktywności wody, oprogramowanie HW4, systemy z ATEX oraz urządzenia do kalibracji czujników wilgotności i temperatury.

System RMS

Zobacz

System monitoringu parametrów powietrza

Zobacz
bramka-komunikacyjna-rms-gw-868

Bramka komunikacyjna RMS-GW-868 jest elementem systemu monitoringu parametrów powietrza RMS, który umożliwia komunikację pomiędzy rejestratorami danych a softwarem. 

rms-converter

RMS Converter to urządzenie pozwalające na zintegrowanie już istniejących urządzeń z systemem RMS. RMS Converter działa jak interfejs, zbierając dane z urządzeń i przesyłając je do serwera RMS. Umożliwia to komunikację z systemem RMS urządzeniom z cyfrowym interfejsem w zaledwie kilku prostych krokach. 

przetwornik-analogowo-cyfrowy-rms-8adc-l-r-a-8-input

8 wejściowy, analogowo-cyfrowy przetwornik został zaprojektowany by zaimplementować wszystkie sygnały analogowe do cyfrowego świata systemu RMS. Analogowo-cyfrowy konwerter oferuje elastyczność połączenia aktualnego systemu z najnowszym systemem RMS.

przetwornik-analogowo-cyfrowy-rms-4rtd-l-r-4-input

4-wejściowy przetwornik analogowo-cyfrowy został opracowany w celu wdrożenia wszystkich czujników temperatury w cyfrowym świecie RMS. 4 wejścia zapewniają elastyczność korzystania z nowoczesnego systemu z jednym z najnowszych i najbardziej elastycznych systemów monitoringu dostępnych obecnie na rynku.

przetwornik-analogowo-cyfrowy-rms-8adc-l-r-v-8-input

8-wejściowy przetwornik analogowo-cyfrowy został zaprojektowany, aby zaimplementować wszystkie wyjścia analogowe do cyfrowego świata RMS. 8 wejść zapewnia elastyczność korzystania z aktualnego systemu z jednym z najnowszych i najbardziej elastycznych systemów monitorowania dostępnych obecnie na rynku.

Kontakt

kontakt mapa   

 

Główny przedstawiciel: Przedstawiciele lokalni:
     

B&L International Sp. z o.o.
ul. Racławicka 46/131
02-601 Warszawa
 

Tel/Fax: (22) 7510073
Tel: (22) 213 88 76 

info@bil.com.pl
www.bil.com.pl

AP Automatyka S.C.
Żelice 59 lok.2
62-113 Żelice
 

Tel: (67) 357 10 80
Fax: (67) 357 10 83 

biuro@apautomatyka.pl
www.apautomatyka.pl

Alfa-Tech
ul. Zakopiańska 73
30-418 Kraków
 

Tel: (12) 266 66 56
Fax: (12) 268 12 18 

biuro@alfatech.com.pl
www.alfatech.com.pl